| Alexalb a întrebat:

Salut.
Fumez țigări normale și electronică, dar la modul un pachet de țigări mă ține 5 zile cam așa și in rest fumez electronica cu aroma fara nicotina. Vi se pare mult?
Nu incepeti cu lasa-te de fumat ca nu e bine si asa, ca stiu si eu asta raspundeti-mi fix la intrebarea asta va rog.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu-ti spun sa te lasi de fumat (si eu am fumat peste 30 de ani) dar ar fi bine sa fumezi zero. laughing

| GabiDumitrescu a răspuns:

Da, e mult. Nici raspunsul asta nu e bun, nu?

| dinaprilie a răspuns:

Nu e bine..adica e bine dar nu e bine..intelegi? Nu, nu intelegi PENTRU CA NICI NOI NU STIM DACA E BINE SAU NU E BINE. Si nici ei nu stiu exact. Statistic se zice ca nu e bine. In cine te increzi? In noi sau in statistica care e realizata tot de noi. Cica.