| AsuRo98 a întrebat:

Salut.
Ieri m-am batut cu cineva.
Si i-am batut euhappy
Dar a apucat sa-mi dea un pumn mai sus de urechea stanga si mi s-a umflat putin cred ca e cucuihappy
Voi ce ziceti?
P.s. Fara Doctorii.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

In primul rand nu e frumos sa te lauzi ca ai batut pe cineva.
Eu nu cred ca cu bataie se rezolva lucrurile.

Spune-i mamei ta sa iti puna o compresa,

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai o umflatura la cap dupa un pumn primit si nu vrei doctori? bafta ce altceva sa iti zic

| SpitalulDeGlumeti a răspuns:

Pune o compresa cu apa rece acolo dar nu ar fi exclus ca acea umflatura sa ascunda un hematom, mergi sa faci niste analize