| ClimAntonie a întrebat:

Ieri noaptea aveam diaree, pe hartia igienica, pe a treia hartie erau seminte de rosii, de ce? Nu am facut operatia de apendicita.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

O fi de la mazăre

| Sofer a răspuns:

Ai mâncat roșii?

| Michaeel a răspuns:

Vorbesti serios? ....ai 10 ani de pui intrebarea asta laughing? In primul rand, de ce ai facut pe tine? era toaleta asa departe incat sa nu poti ajunge? In al doilea rand, probabil ai mancat ceva ce avea seminte rosi si te-a deranjat la stomac, nu cred ca are de a face cu faptul ca nu te-ai operat de apendicita.