| MeGusta98 a întrebat:

Ieri pe la 14:30 eram la pc si nu stiu cum m-am inecat(parca)din senin si apoi m-a apucat o durere mare in centrul pieptului. Si am observat ca respiram destul de greu,iar daca respiram adanc, ma durea mai tare. Mai spre seara s-a mutat durerea in partea dreapta pe la coaste.
Azi dimineata am vazut nu ma mai doare asa tare dar cand respir adanc tot simt o durere. Si daca sar in picioare simt tot in centrul pieptului ca o piatra ceva(e dureros).
Chestia ii ca am mai patit asta la scoala si m-a tinut vreo 2-3 zile. De la ce poate fi? Precizez ca am in ambele cazuri, totul a inceput cand m-am inecat cu aer.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Ar trebui sa mergi la medic vpentru un consult, nu poti stii ce ai.
Daca nu trece durerea, mergi la medic.
Te pup!

1 răspuns:
| cristeaflaviurafael a răspuns:

Tia intrat ceva in sistemul respirator consulta medicul