| Cristi7790 a întrebat:

Îmi poate spune cineva cât costa o operație la apendicită având în vedere ca nu sunt asigurat medical? Nu lucrez acum deoarece sunt venit recent din străinătate. M ar interesa cât costa cu spitalizare, un preț aproximativ sau dacă după operație as putea sa refuz spitalizarea.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Wr3nch a răspuns:

Depinde mult de zona si clinica unde o faci. Clar vreo cateva mii de lei. PS incerca laparoscopic daca iti permiti, recupererea e mai rapida si poate scapi fara spitalizare.