| anonim_4396 a întrebat:

Salut, in aceasta dimineata m-am trezit cu o durere de cap in partea din spate. Initial credeam ca e o durere de gat din cauza pozitiei in care am dormit, dar cu timpul am observat ca e de cap. Ce as putea lua sa ameliorez durerea, credeti ca ar merge un piafen? Deoarece acest timp de durere nu l-am mai avut.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Username272 a răspuns:

Ia un nurofen forte, sau tine o compresa cu apa calda la ceafă, sanatate, sau masează ceafa, nu te stresa, e posibil sa fie din cauza odihnei rele

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Poate sa treaca singura durerea