| Lughoo13 a întrebat:

In ultima vreme ma inteapa foarte tare pieptul in partea dreapta, asta cand trag aer in piept..Si uneori inima imi bate foarte tare sau foarte rar.Ce poate fi? Menționez - Am fumat foarte putin timp.si nu zilnic.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Mergi la medic. Sfaturile de aici pot fi gresite deoarece nu sunt medici pe acest site. Si medicul greseste dar niste neaveniti care-ti dau sfaturi pe aici.

| Lughoo13 explică (pentru Salontanul):

Poate fi atac de panica?

| Salontanul a răspuns (pentru Lughoo13):

Poate fi un junghi, poate fi o problema cu plamanii, pot fi mai multe. Oricum nu de la fumat.

| justanotheruser99 a răspuns:

Poate ai palpitatii.

| SARKAN a răspuns:

Cati ani ai? Ce activitate fizica ai avut in ultimele zile ca sa putem si noi aprecia ca na nu avem Raze x in ochi sa vedem ce ai tu la plamani sau inima

| Lughoo13 explică (pentru SARKAN):

Am 16 ani.1, 77.52 de kilograme. Activitate fizica in ulyimele zile nu am facut dar toata vara am facut efort fizic

| Lughoo13 explică (pentru SARKAN):

16 ani. vara am facut efort fizic mai mult in ultimele zile deloc

| SARKAN a răspuns:

N-ai nimic doar un junghi intercostal inima nu are nimic nici ea