| user18 a întrebat:

Salut, in urma cu 5 zile am facut vaccintul pentru febra galbena, urmeaza sa calatoresc, am simptome de febra si ameteala, e normal?
Cat ma mai tin simptomele? Sa imi raspunda doar care au facut si ei vaccinul

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da, este normal, o să îți treacă.

4 răspunsuri:
| AliGab a răspuns:

Eu nu am avut nicio reactie adversa la acest vaccin. Este posibil sa tina cateva zile. Cred ca ar fi de folos sa cauti si sa citesti un prospect online al vaccinului.

| TheGentleman a răspuns:

Trebuie să faci vaccinul și pentru ciuma roșie, altfel nu trece!

| sadrian46 a răspuns (pentru TheGentleman):

Se vindecă cu demonstrații, rezist, Cioloș, Soroș, rezist până nu mai pot, revo portocalie, primăvară ca la Praga sau arabă, lungă vară fierbinte și alegeri prezidențiale de toamnă. Mă refer la ciuma roșie.

| user18 explică (pentru TheGentleman):

Ce raspuns, eu nu imi permiteam sa scriu asa ceva, deat sa scriu ceva ce nu are sens mai bine dau next