| Mitrecelmare a întrebat:

Intrebare adresata mai mult baietilor. Testiculele mele sunt stranse si tari de obicei, cateoadata sunt si lasate, dar de cele mai multe ori sunt stranse asa si tari. Este normal?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| fuzzer a răspuns:

In timpul adolescentei organismul sufera o serie de transformari care vizeaza printre altele si aparatul reproducator. Nu e o chestiune care sa prezinte in grijorare, in stadiul actual.

| fataciocolata a răspuns:

In primul rand ce varsta ai?
Daca ai intre10 si 18este ceva normal si inseamna ca-ti va veni sperma, iar daca ti-a venit deja inseamna ca trevbuie sa faci sex. daca mai e ceva, trimite-mi un mesaj pe privat!
Te pup, pa!
Funda?

| DevidALex a răspuns (pentru fataciocolata):

"iar daca ti-a venit deja inseamna ca trevbuie sa faci sex" WTF!
Pe bune? Cred ca ai incercat sa faci o gluma, O afirmatie total ernonata, In fine.