| David3234 a întrebat:

Salut, la fisa medicala de la jandarmi te dezbraca nud?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Mai da cateva raspunsuri de asta si ai sa te trezesti cu contul suspendat sau sters.

| darrio2007 a răspuns:

Nu. Doar in pielea goala.

| Violleta2022 a răspuns:

Da, este normala procedura de control medical cand faci fisa medicala pentru: jandarmi, marina, politie si armata.

| HadesSs a răspuns:

Doar daca ai tu placerea asta laughing

| Anonim99876 a răspuns:

Salut! O sa te dezbrace 100%, dar o sa te dezbrace si la medical la sectie, cand o sa fie concursul, o sa te cantareasca in pielea goala(fara boxeri), mult succes!