| mihaitza_9888 a întrebat:

Salut la toata lumea ce ziceti de proteinele pentru cresterea masei musculare sunt bune de ceva ca as vrea si eu sa iau din alea si nu stiu ce sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Robert a răspuns:

Kreatina

| Robert a răspuns:

Http://www.bestnutrition.ro/suplimente_vitamine_animal-pak_120.htm
Eu din astea mai luam si foarte foarte ok ca si creatina.Nu are treaba grasimea cu ceatina.

| Anastasiaa a răspuns:

Nu sunt bune, un verisor de-al meu a luat si a intrerupt o zi doua ca facuse comanda si incepuse sa se ingrase, nu muschi, grasimewinking. deci doar daca vrei sa iei toata viata. sau sa te ingrasi. si trebuie sa mergi la sala in paralel cand iei proteinele astea...

| vasile911 a răspuns:

Eu iau de cca 2 luni Probolan50. I-am descoperit intamplator pe sit-ulhttp://probolan50.ro/suplimente-nutritive-culturism-steroizi-anabolizanti. Sunt multumit de ei si voi continua sa iau acest produs.