| djlamaie a întrebat:

Salut la toti si sper sa nu radeti de mine
Am o problema de cand eram mic cu maxilarul si anume cand vorbesc mi se duce gura intr-o parte(in partea stanga)
Se poate remedia aceasta problema?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| George8686 a răspuns:

Se poate remedia dar trebuie sa consulti un medic specializat in probleme din astea.

3 răspunsuri:
| BGDs a răspuns:

Vrei sa spui mandibula, nu maxilar. Depinde ce problema e. Poate fi din cauza mandibulei, a articulatiei temporo-mandibulare, a nervilor etc

| eusebiumunteanu a răspuns:

Doctorul de familie iti poate spune cel mai bine unde sa te duci si ce sa faci!

| Ildiz a răspuns:

Iti trebuie aparat dentar