| TulbuCristina a întrebat:

Salut,lume! Aș dori să aflu cum aș putea să slăbesc sănătos fără medicamente? Mulțumesc anticipatlaughing

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Mancare sanatoasa, putina si la ore fixe si mult sport

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU ai precizat ce vârstă/înălţime/greutate ai acum, pentru ca să vedem dacă este necesar să slăbeşti.

INDICĂ aceste detalii, apoi mai vedem...

Toate cele bune.

| neutrino a răspuns:

Mancare mai putina si mai mult sport.

| cristimihailov a răspuns:

Buna,

Eu ma gandeam ca poti sa incerci sa nu mai mananci seara si sa treci pe un regim vegetarian mai sarac in grasimi.

Te uiti aici, la conferinte, ca sa intelegi principiile. Din pacate sunt lungi, dar foarte educative:

http://drcalinmarginean.blogspot.com.au/p/prezentari-video.html

| DarkRevenge a răspuns:

Poti sa faci sport si sa mananci sanatos.

| madamme a răspuns:

Regim alimentar plus sport.