| Antal_Sebi_1995 a întrebat:

Salut.
M-am inscris la fotbal acum 1 luna si am avut cateva antrenamente si 1 meci.
Azi am iesit da ma joc fotbal si nu pot alerga sau sa sutez, ma doare zona asta a piciorului ( https://imgur.com/HrIXfD6 )
Din ce cauza?
Vineri am meci si trebuie sa joc titular...
Cum pot sa o rezolv si ce e?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Alverto a răspuns:

Mare fotbalișt ești tu mă. laughing "1995" dar el are 12 ani rolling on the floor)

| Antal_Sebi_1995 explică (pentru Alverto):

Ba frate, poza de profil e din 204 de cand aveam eu contul asta de TPU?‍♂️

| Geomire a răspuns:

Cred ca ai pus prea multa presiune pe ea. Du-te la farmacie și cumpăra un unguent, se numește gel de cal și are culoarea verde și este foarte mentolata. Sau laba ursului dacă găsești. Este foarte bun, o sa simți ca îți arde piciorul și în același timp ca este foarte rece dar în 2 zile îți revii.