| TeoriaLuiPytagora a întrebat:

M-am lovit la degetul mare la picior și a fost nevoie de o intervenție chirurgicală de a-mi scoate unghia. Întrebarea mea pentru voi este dacă va creste alta unghie! Mulțumesc anticipat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| crud a răspuns:

Sigur va creste o unghie frumoasa si sanatoasa. Nu te indoi nicio clipa de asta. Am patit. De doua ori. Creste incet dar sigur.winking

4 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Atita timp cit noua oamenilor nu ne cresc gheare, ci unghii, e cit se poate de clar ca iti va creste o noua unghie. happy
Unghiile cresc ca si parul, doar ca ritmul lor de crestere e ceva mai lent. Va trebui sa treaca cateva luni pana sa ai o unghie noua nouta.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da, crește o unghie nouă. Cine te-a operat putea să îți spună asta.

| Crackman a răspuns:

Da in timp creste alta.

| Kennedy97 a răspuns:

Salut! Cu siguranță va creşte alta. În câteva luni va fi înapoi.