| cosomina a întrebat:

m-am operat de apendicita si am descoperit ca am un diverticul meckel..care il voi opera dupa paste. vreau sa stiu daca o sa am furtune dupa si daca o sa ma ingras.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| madamme a răspuns:

Furtune nu o sa ai decat daca ai infectie locala. De ingrasat...nu are nicio legatura.

| extasycash a răspuns:

Acum cateva zile am descoperit si eu acelasi lucru dar spune-mi de ce l-ai operat?