| anonim_4396 a întrebat:

Salut! Ma doare sub brat in zona coastei uneori. Am dureri de vreo 10 secunde la ceva timp. Am facut ekg la inima acum o luna si mi-a zis ca totul e perfect. Pareri

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Du-te la medic pentru raze la plamani, ca ECG-ul este normal, deci NU ai nici o boala la inima, doar o ipohondrie si incapatanare care nu-ti da pace.

| mjynhgfbvdc a răspuns (pentru Violleta2022):

Are cum sa se schimbe rezultatu ls ekg intr o luna? Cu plamanii am vapat putin acun ceva timp, nu beau, nu fumez

| Violleta2022 a răspuns (pentru mjynhgfbvdc):

Nu, plamanii afectati raman afectati, mai ales de la vapare care se face cu substante chimice care otravesc si distrug celulele plamanului.
De aceea ti-am recomandata sa faci raze la plamani, sa vezi care este situatia lor.

| Violleta2022 a răspuns:

Vezi ca durerile in coaste mai sunt date si de la prea multa mancare, care umfla intestinul si ala apasa pe coaste!

| Violleta2022 a răspuns:

Du-te de te culca la ora asta, ca pierderea orelor de noapte duce la declansarea bolilor psihice!

| dullcat a răspuns:

Ce varsta ai?

| blackann a răspuns:

Wtf violetta, cum ai ajuns de la o durere in coasta sa-i spui ca i se declanseaza boli psihice si ca e incapatanat/a? wtf! get a fkin life si nu mai jigni oamenii aiurea!

| AdioTPU a răspuns:

Ți-am mai zis într-un răspuns anterior, poate fi nevralgie intercostala.

| MiraMiraMira987654321 a răspuns:

Acolo e de la plamani, nu de la inima.
Fa un control urgent.