Întrebare recomandată | vladpopovschi a întrebat:

Salut, ma numesc Vlad si de mai demult inca cind tusesc sau rad ma doare apendicul putin putin nici nu simt, alte simptome nu am, poate sa fie de la mincarea care am mincat-o si durerea e doar citeodata de exemplu azi m-a durut 12 ore dar peste o luna nu ma doare si iarasi incepe, intelege-ti happy? va rog sa-mi oferiti un raspuns mai corect happy Repet : Nu am alte simptome happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| trăncănici a răspuns:

Poate fi rupt un muşchi abdominal.Dar cel mai bine stabileşte medicul.Şi dacă te duci mai repede, ai şanse de vindecare.

| BlueOctober a răspuns:

Par raspunsuri corecte nu avem cum sa iti dam, tu ne spui cateva simptome si noi doar ne dam cu parerea, nu sunt doctor asistenta sau altceva in domeniu dar asa am patit si eu si dupa cateva luni de la o simpla bataie cu perne m-am trezit la spital pentru a ma opera, acum depinde, du-te si fa-ti un control da doctorul de familie

| AleeAlexaaandraaa a răspuns:

Esti sigur ca te doare ampendicul, si eu am avit aceleasi dureri si peste o luna nu ma mai durea, poate ai heliocobacter este un micorb care se afla in corpu tau, nu stiu nu vrea sa te duc in eroare, du-te mai bine sa te consulte un medic Bafta!

| ClassyAndSassy a răspuns:

Eu iti recomand sa mergi la un control deoarece ar cam trebui sa-ti scoti apendicul