| Salmankhan123445 a întrebat:

Salut!
Mă poate ajuta cineva cu o informație?
Un medicament bun pentru tratarea ejaculării precoce precum și pentru creșterea libidoului la bărbați?
Mulțumesc!
Apreciez seriozitatea

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Medicament bun sa trateze nu este, dar poti folosi atunci cand ai nevoie.
Eu din ce am auzit si vorbit cu cei care au folosit pentru eja-culare au incercat o crema si un sparay au spus sprayul a fost mai rapid si mai bun.
Deci cauti pe la stiu si eu sexshop, in RO nu stiu unde ai mai putea gasi, pe net online, merge si acolo spray STUD100 asta garantat ejaculezi mult mai tarziu.
Dar are efect doara atunci pentru un act sexual.

Cresterea libidoului nici aici nu sunt medicamente sa trateze,doara sa ajute,asa ca poti folosi cialis,sau altele tot de genul asta. Efect garantat,studiat,vorbit,totu mai ceva ca natural laughing
Libidoul ala ce spui tu,cred ca organismul nu mai e; libereaza cantitati normale de nu stiu ce hormon,sau substante care iti dau sentimentu asta de dorinta,ca urmare scartii.

Pilulele astea gen Viagra,cialis,asta face,suplineste ceea ce organismul nu face,daca el nu mai fabrica cat trebuie,dai tu, dar la fel astea nu repara sistemul sa fabrice normal, doara ajuta in momentu cand ai nevoie.
Viagra, cialis ca brand is foarte scumpe, asa ca gasesti pe net unele care au exact aceleasi substante doar ca au alt nume, dar is la fel de eficiente.

| cristimihailov a răspuns:

Exersand

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Încearcă vin rosu natural. Dar doar cu timpul poți scăpa de aceasta problema făcând cât mai mult sex cu aceeași partenera și scăpând de stres, emoții, anxietate, depresie, etc. De la psihic pornește totul.