| Tourniquet a întrebat:

Ma simt cam rau... ametesc, ma doare capul si simt cum mi se invarte stomacul.
Ce poate fi? straight face
P. S : Nu sunt gravida laughing.
Pa, pa :]

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
O anemie, tensiune scăzută, etc.
Mergi la medicul de familie.
Pa, pa.

| andra_7810 a răspuns:

Mai bine du-te la doctor sa-ti faca analize ca poate fi periculos sau o simpla alergie.mult noroc!

| 2696 a răspuns:

Lipsa de calciubig grin sau iti vine ciclul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga krissy, am patit la fel poate: ai mancat ceva stricat, esti alergica la ceva, mai bine ai lua niste medicamente si ai iesi pe afara. Sper sa te simti mai bine. Cu drag Malina

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga krissy, am patit la fel poate: ai mancat ceva stricat, esti alergica la ceva, mai bine ai lua niste medicamente si ai iesi pe afara. Sper sa te simti mai bine .Cu drag Malina