| Aleshka1994 a întrebat:

Salut mi-a apărut acum câteva zile o problema lângă genunchi mi-a apărut ca o bilă am și dureri când o ating faza este ca nu m-am lovit sau ceva mi-a ieșit așa spontan a-și dori sa merg la medic dar in Anglia e o medicina de nota 1 nu merita aveți idee ce ar fi și sper ca ați înțeles

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Utilizatornew25 a răspuns:

Buna, posibil sa fie un cheag de sânge! Ori, poate să fie o retenție de apa și acolo s-a localizat, dar sa ai grijă ca se pot trage la inima! Du-te cat mai repede posibil la un control și vei știi exact! Sper ca te am ajutat

7 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Daca esti in sistem, medicina din Anglia este gratuita. Nu ca in Romania sa mergi cu spaga, in spitale mizere.

| Aleshka1994 explică (pentru doctorandus):

Ce folos ca e gratuit ca e de nimic medicina aici

| Catrice a răspuns:

Dacă acolo e de nota 1, atunci în România e de nota -999hee hee

| Aleshka1994 explică (pentru Catrice):

Crede-ma ca am mers la urgenta cu infectie dentara si mi-a dat paracitamol

| Catrice a răspuns (pentru Aleshka1994):

Aia e, urgentele nu au stomatologie.

| doctorandus a răspuns (pentru Aleshka1994):

Exista dentist de urgenta in fiecare oras, trebuie doar sa-l cauti pe Google.