| Nicolas196 a întrebat:

Mi-au aparut niste bubite albe pe penis, un sfat cum fac sa scap de ele.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Mergi al un cabinet de Dermato-venerice pentru analize si tratament.

| Crackman a răspuns:

Ai fire de par ce au crescut invers... asta inseamna ca trebuie stors

| MrAlex a răspuns:

2 zile incearca sa te speli si sa fii curat. Daca in 2 zile nu iti trece, du-te la un doctor urolog

| Vali215 a răspuns:

Salut! Posibil sa ai o infectie. Incearca Clotrimazol atb crema. Nu ai nevoie de prescriptia medicului pentru ea. Eu asta folosesc.

| Treaem24 a răspuns:

Simplu doctor

| qieiqpalz a răspuns (pentru Treaem24):

Wow ce prost a putut fii cum sa nu se gandeasca la asta wow!