| AlexRomanPaltiniss a întrebat:

Miodezopsiile au legătură cu Greutatea si Tulburarea de Metabolism?
Dau funda! Vreau sa vad cat mai multe răspunsuri. P:S Fără să vorbesc cu doctor!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"Vreau sa vad cat mai multe răspunsuri"

probabil că vrei dar deja faci SPAM, e a 3 a intrebare identică"

| AlexRomanPaltiniss explică (pentru sierra1):

Mda tu nu stii cum e sa nu dormi noaptea nu?

| sierra1 a răspuns (pentru AlexRomanPaltiniss):

Sună-ți medicul de familie

| AlexRomanPaltiniss explică (pentru sierra1):

Ba am 12 ani am obezitate si tulburări de metabolism si am miodezopsii. Am citi pe un forum si cică are. Si vreau sa vad si raspunsurile altora...

| sierra1 a răspuns (pentru AlexRomanPaltiniss):

Spune-i lu mamă-ta, știe ea ce e bine pentru tine

| AlexRomanPaltiniss explică (pentru sierra1):

Eu i-am spus dar tot zice ca e de la calculator. La toti am spus si asta au spus toti. Nu mai pot

| sierra1 a răspuns (pentru AlexRomanPaltiniss):

" Dr4gon explică: Ba am 12 ani am obezitate si tulburări"

ai uitat să pui căciulița la BA