| Paul_Ciobanu_1996 a întrebat:

Salut.
Nu imi sta penisul decalotat, pielea revine pe capul glandului.
Ce problema o fi asta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Psihică.

| christall a răspuns:

Nu vad nici o problema. Nu este fimoza cum a mai scris cineva ca atunci nu se da pielea deloc in spate.

| PsyhoChild a răspuns:

Pur și simplu așa arată un penis necircumscris. Actorii pe care îi vezi în filme au avut surplusul acela de piele tăiat de la naștere, e o practică întâlnită Des la americani

| NuCitescNotificari a răspuns:

E posibil sa ai fimoza, mergi la medic daca e o problema de care vrei neaparat sa scapi