| UnȚurțureFrumos a întrebat:

Salut.
Nu inteleg ce se poate intampla cu mine, de cand ma stiu, in fiecare dimineata cand ma trezezc si stiu ca trebuie sa plec undeva (la scoala, intr-ul loc, undeva etc.) ma trezesc cu o stare de greata foarte mare, imi vine sa vomit...
De ce mi se intampla asta? E ciudat ca mi se intampla doar atunci cand trebuie sa plec undeva...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| KorePandorica a răspuns:

E din cauza anxietății, îți crează o stare de neliniște constantă,
de emoție puternică. Atunci când pleci undeva te obligi să ieși din starea de comfort iar corpul tău reacționează conform stării tale mentale.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Anxietate. Asa ti se manifesta tie emotiile