| Andreeee0098766 a întrebat:

Nu știu ce as putea sa fac sa scap de transpirația la fund, ma puteți ajuta? (Știu ca e ciudat dar știu ca sunt tricouri care absorb transpiratia, nu exista și ceva gen pantaloni, boxeri pentru acest lucru?) e important va rog, e vara și e foarte cald și transpir și mai tare

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

Nu purta haine stramte, exclus blugi/colanti, poarta pantaloni cat mai subtiri, largi si vaporosi, lungi sau scurti, rochii la fel, lenjerie doar de bumbac si cat mai calitativa. Evident ca daca iesi afara in soare la 35 grade si transpiri nu e ceva ciudat.

| Yurisa a răspuns:

Incearca pudra pentru bebelusi

| qwertpro a răspuns:

Salut,am si eu aceeasi problema ca si tine si stiu ca e intr-adevar deranjant, dar nu stiu daca se poate ceva in situatia data de cat sa porti haine cat mai subtiri,