| Sparc123456 a întrebat:

Salut, o părere despre aptonia whey 3, e bun de ceva, iau in greutate ceva sau?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Ionut_Florin_Constantin_1988 a răspuns:

Sincer mai bine ai cauta ceva cu target specific....de exemplu eu in loc de un mix iau fiecare supliment in parte, proteine/bcaa/creatina.Este aproape imposibil sa iei in greutate de la acest produs insa daca asta vrei ar trebui sa cauti un weight gainer.

| Csaby_Lorincz_2001 a răspuns:

Ba frate sincer si eu din asta am si nu e ceva tare dar are in gust bun