| aka39 a întrebat:

Salut, o sa fiu scurt si la obiect.
Am nasul stramb, arata foarte inestetic si am o mare dificultate respirand.
Vreau sa-mi fac operatie, a trecut cineva printr-o experienta de genu?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Probabil ai deviatie de sept. Mergi la medic.

| Donsavas a răspuns:

Da,operatia pentru deviatia de sept e gratuită daca esti asigurat/a.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Donsavas):

La ce medici chirurgi avem în România ( mai ales în chirurgie plastica cu diplomă de 8 clase laughing) cred ca îți pune nasul în ceafă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă mai trăia Michael Jackson, îți răspundea el. Săracul de el, s-a operat pana i-a căzut și nasul. sad

| aka39 explică (pentru anonim_4396):

Frumos ce sa zic happy
O zi buna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, mi-am facut operatie pentru deviatie de sept si acum nu mai am probleme
Respir cat se poate de normal, si nasul arata si mult mai bine nu mai e stramb.