| Amaterasu a întrebat:

O sa para cam:"rolling on the floor))))" ce o sa intreb:Acum vreau sa-mi scot capul penisului si voiam sa stiu :doare mai tare daca e"sculata"PS:E o intrebare serioasa.straight faceMultumesc.Mentionez ca doare numai putin cand trag. nu inseamna ca am fimoza nu? Adica deja cand trag se vede "capul".DIN NOU:ESTE O INTREBARE SERIOASA.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| bulin a răspuns:

Durerea depinde de la organism la organism fiecare avem un grad mai ridicat sau mai scazut la durere. Teoretic nu va influenta oricum ai dat prea putine detalii daca vrei sa iti raspund si la intrebarea cu fimoza.

6 răspunsuri:
| HeLps a răspuns:

Du-te La Un doctor el iti va spune ce e binee si ce e rau

| Bella_4942 a răspuns:

Cati ani ai? 13-14?
Te intreb pentru ca de la 14 - 15 in sus deja cand ai o erectie pielea vine peste cap.
Sau nu stiu la mine asa a fost.
bft.
PS:Sper ca nu vrei de tot sa-ti scoti capul si sa-l pui pe canapea pana a 2 a zi laughing.glm

| Amaterasu explică (pentru Bella_4942):

14-15.

| Amaterasu explică (pentru Bella_4942):

Nu sunt sigur ca inteleg, adica de la 14-15 deja e mai greu de "scos"?

| Bella_4942 a răspuns (pentru Amaterasu):

Mai usor.
Te-ai masturbat vreodata?
Daca nu poate de aceea vine mai greu.

| Amaterasu explică (pentru Bella_4942):

O data?laughingAm pierdut numaratoarea.laughing