| Gogu221 a întrebat:

Salut,poti avea Parkinson ca minor?
Am 17 ani si imi tremura mainile.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Dana2103 a răspuns:

E de la stres. Ia magneziu

| KR0NSTADT a răspuns:

Puțin probabil. Mai degrabă este vorba despre așa numitul tremor de repaus. N-ar strica un consult medical.

| VasileDumitrescu a răspuns:

Este posibil sa ai un deficit de coenzima q10. Citeste mai multe aici : https://nootropiceromania.com/......e-adverse/