| Robotzzzi a întrebat:

Prietena mea are probleme cu ovarele (a zis că a avut chist și de-aia) când este pe ciclu o dor si o doare burta in timpul actului sexual.Am făcut sex de câteva zile neprotejat și de atunci am o durere în penis sau ceva de genu și nu pot dormi nopțile, mă puteți ajuta? La ce doctor să merg, trebuie sa-mi fac griji?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Problemele sexologice feminine se rezolva la ginecologie.
Problemele sexologice barbatesti se rezolva la urologie.
Problemele de infectie sexuale se trateaza la dermatologie.

| Violleta2022 a răspuns:

La un cabinet de boli dermato-venerice.

| Donsavas a răspuns:

Mergi intai la un urolog.
Dacă e cazul, Mergi după la dermatolog.