| Ronald000007 a întrebat:

Salut, prietenei mele nu i-a venit ciclu de 2 luni și a făcut test și pe primul nu i-a ieșit nimic și pe al doilea cică are o liniuța stearsa. Dacă era însărcinată trebuia sa fie in 5 luni. Ma gândesc ca apărea pe test. Este însărcinată sau nu? Ea nu vrea sa meargă la ginecolog

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| SmaraldAlbastru a răspuns:

Nu este. Fă nani și nu te mai agita.

| Ronald000007 explică (pentru SmaraldAlbastru):

Hahaha răspunsul câștigător!

4 răspunsuri:
| dinaprilie a răspuns:

Sa mearga sa faca un test de sange daca nu vrea la ginecolog SAU stie deja ca este insarcinata!

| Ronald000007 explică (pentru dinaprilie):

Pai a făcut 2 teste și nu este așa arată pe test. O linie

| dinaprilie a răspuns (pentru Ronald000007):

Testul de sange este cel mai definitoriu. Daca esti in dubi actioneaza acum desi contrariul este ca femeia face copii si prea multe nu ai ce sa faci daca ea isi doreste cu adevarat, sa nasca.