| vladelvis a întrebat:

Salut prieteni, am 1.70 inaltime si 58kg e bine sau mai trebuie sa slabesc?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Eşti numai bine cum eşti, este greutatea ideală, perfectă.
Menţine-te în continuare aşa.
Te pup!

9 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Să slăbeşti în niciun caz (presupun că eşti un el).

| mona a răspuns:

Nu trebuie sa mai slabesti deloc, esti ok, ok

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E binisor. Ar mai trebui tinut cont de virsta si de sex. La aceeasi inaltime, tinerii nu pot avea aceeasi greutate ca oamenii maturi. Fetele, mai putin decit baietii.

| vladelvis explică:

Pai am 13 ani!

| AlexaSiAtat3 a răspuns:

Este bine. 1.70-10>ar trebui sa ai 55-60 kilograme (dupa inaltime, dar conteaza si varsta)

| KrokoKing a răspuns:

Inca 2kg nu ti-ar strica.