| ALYN47 a întrebat:

Salut prieteni, am si eu o problema de ceva timp mai precis din vara am niste stari inexplicabile de oboseala si intepaturi in partea stanga a capului, aceste simtome au aparut dupa ce am facut niste injectii pentru ca mi se umflase o masea si de atunci ma simt tot mai obosit, am facut si o tomografie sa vad daca am ceva pe creier si nu am nimic, intr-o seara am baut cateva paharele de vin rosu cu prieteni si dimineata cand m-am trezit aveam o durere pe toata partea stanga a corpului, cap, mana, si piciorul stang si mai aveam stare de moleseala si nu aveam nici pofta de mancare aceste simtome mi-au trecut cam intr-o saptamana si ceva de atunci nu am mai avut simtome asa grave de obicei nu consum bauturi alcolice doar ocazional dar am vazut ca atunci cand ma ametesc putin cateva zile ma simt foarte ciudat am niste dulburari psihice minore, nu am ameteli strari de voma dureri de cap sau chestii de genu asta ce ar putea fi va rog ajutati-ma.va multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| doctoressa a răspuns:

Simptomele tale pot fi date de o afectiune neurologica sau chiar de o boala sistemica. Ar fi bine sa mergi la un medic internist pentru inceput.
http://www.i-medic.ro/medici?filter0=&filter1[]=**ALL**&filter2[]=2140

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simptomele pe care le acuzi nu au legatura cu injectiile pe care le-ai facut. Este posibil sa ai o problema cu tensiunea arteriala. Trebuie sa mergi la medic, pentru ca simptomele tale se pot agrava.Iti doresc multa sanatate!

| ALYN47 explică:

App am 21 de ani, si mai este ceva in ultimi doi ani am stat cam mult in fata calculatorului poate fi si asta o cauza a acestor simtome?