| manoleche a întrebat:

Salut prieteni! Am terminat clasa a 9-a.doresc sa intru la colegiu de medicina din chisinau.Cine a invatat sau invata acolo, spuneti-mi va rog care este examenul de admitere si cu ce medie ati intrat?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| AncutaM a răspuns:

Manoleche, pana atunci mai ai de asteptat si se vor schimba multe. Pregateste-te bine pentru liceu si pune mult accent pe biologie, chimie si matematica. Iti doresc mult succes!