| anonim_4396 a întrebat:

Salut, produsele de pe www.pronutrition.ro au livrare gratuita?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| SomeOne_1942 a răspuns:

Pe pagina de comenzi scrie asa:
- transportul se efectueaza prin Posta Romana (costul transportului inclus in pret) sau la cerere prin Curier Rapid (costul transportului suportat de cumparator)

Daca alegi transport standard este gratis, daca vrei prin curier costa. Tu alegi!