| Niculae_Gaby_1980 a întrebat:

Salut, pur și simplu ma simt gol de sentimente și iubire, nici tristețea nu prea o mai simt. Nu știu de ce sunt așa, am și prietena și e o relație foarte frumoasa chiar dacă ne mai certam puțin, totul e bine la locul lor, prietena ma iubeste și nu știu de ce ma simt așa, nici iubire nu pot sa mai dau și nici sa primesc... câteodată mai simt așa ceva sentimente dar nu atât de puternic, parca le simt înecate in suflet, câteodată simt și așa puțin mai puternic și ca iubesc, dar după ma răcesc dintr-o data și nu știu de ce.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Crackman a răspuns:

Posibil sa ai depresie. Adica si eu am avut o faza de genu dar multumita rabdarii mele dupa 6 ani am scapat de ea si pot sa ma bucur de absolut orice banalitate. Ai rabdare sau vezi un specialist

| Niculae_Gaby_1980 explică (pentru Crackman):

Ai avut fix la fel la fel?

| Crackman a răspuns (pentru Niculae_Gaby_1980):

Da, nu eram in stare sa vb cu cineva din propria familie fara sa ma enervez. Mancat putin, cateodata prea mult

| Niculae_Gaby_1980 explică (pentru Crackman):

și gen ce simțeai pentru ei?

| Crackman a răspuns (pentru Niculae_Gaby_1980):

Depinde de zi, cateodata lipsa de chef, nervi, sictir, lipsa de motivatie

| Niculae_Gaby_1980 explică (pentru Crackman):

Eu simt o lipsa de sentimente și nu știu cum sa fac sa simt din nou, dar am tot ce imi trebuie totu e bine, iubita familie, și tot nu știu de ce

7 răspunsuri:
| Bizon95 a răspuns:

De ce te uiti la mine, cu ochi straini si goi
nu crezi ca ar fi mai bine sa II SCOATEM PE AMANDOI

deci ai totul dar nu e indeajuns
eu as sta in fata oglinzii si mi-as da palme, iar daca nu tine, m-as duce la psihiatru, E CLAR CA E CEVA NASOL RAU LA TINE!
iar asta fara nici un misto sau katerinka, chiar ceva e nasol!

| Panamax a răspuns:

Poate esti constipat.