| Kintachi_Joseph_1987 a întrebat:

Recent am descoperit un usor discomfort cand imi intind umerii in spate. Simt cum pârâie muschii spatelui cand ii intind dar momentan nu simt nicio durere si ma intreb daca ar trebui sa ma ingrijoreze. Am 18 ani si fac sport(jogging, flotari, etc.)
Mersi!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| anonimg a răspuns:

"Pâraie" cartilajele oaselor, articulațiile și nu mușchii. Ai nevoie de magneziu.
Și nu uita că mușchii și articulațiile trebuiesc încălzite înainte de orice efort, prin exerciții fizice.

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Da, trece timpul și peste tine - începi să ruginești!