| Cristiggg4 a întrebat:

Salut.
Sa trec direct la subiect, sunt putin mahmur adica cred ca sunt, am o dispozitie proasta, sunt putin ametit si mi-e putin rau, si la ora 12 trebuie sa ma duc la liceu, ce imi recomandați sa fac la liceu? Sa-mi iau ceva de baut si sa stau liniștit in banca?
Astept pareri.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cui pe cui se scoate

| Donsavas a răspuns:

Mergi la scoala si nu ti mai iei nimic de băut. Iti trece până diseară.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai acasă

| Cristiggg4 explică (pentru anonim_4396):

Daca m ar lasa si mama. laughing)

| anonim_4396 a răspuns (pentru Cristiggg4):

Spune-i că te-am învoit eu

| Catalina990099 a răspuns:

Stai linistit acasă și revino-ți. Cum sa bei la scoala?!

| MadnesOfJuice a răspuns:

Bea zeama de castraveti si sa nu bei apa. Bea niste suc pana iti trece mahmureala.

| Vali981816 a răspuns:

Salut Cristian, dacă ești exagerat de mahmur și se observă clar asta eu zic să stai acasă și îți iei o scutire ceva spui și tu că ești racit găsești tu ceva?, dar daca nu esti asa rau du-te si stai liniștit in banca ta fara sa atragi atenția asupra ta, mai ales sa nu te prinda procesorul. Succes! Dar încearcă sa nu mai bei, oricum iti aduce numai necazuri. Mai ales ca stii ca mergi la școală, serios acum, unde ti-a fost capul.