| MarianPapuc98 a întrebat:

Salut.

Simt o presiune asupra abdomenului, crampe, ragaieli, toate fiind simptome de hernie hiatala.

Faza este ca eu am stat cu laptopul pe burta cam vreo 7 ore pe zi timp de 3 saptamani, insumand 140 de ore in 3 saptamani cu laptopul pe burta. Laptopul este greu, din aliminiu si cantareste de 3.5kg, poate sa fie asta problema de la durerile abdominale si presiune abdominala?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu, nu are legătură.
toate fiind simptome de hernie hiatala.
Pui dta prea repede diagnosticul. Că ai digestia deranjată e una.