| anonim_4396 a întrebat:

Salut,simt o umflatura in lobul urechii ca un zgarci ce poate fi? am gauri in urechi si in cea din stanga se simte ceva tare

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| 1Q a răspuns:

Daca te doare tare si durerea persista trebuie neaparat sa consulti un medic

| Florentina_Mariana_1996 a răspuns:

Draga mea nu stiu ce poate fii si aici nu găsești răspuns la problemele tale de sănătate ar fi mai bine sa te vadă un specialist neurolog

| Florentina_Mariana_1996 a răspuns:

Cel mai indicat ar fi sa te vadă un doctor neurolog ca nu avem de unde să știm care este cauza umflaturi