| anonim_4396 a întrebat:

Salut.
Stie cineva de ce prietenei mele i s-a inflamat ceva sub piele ca o galma sa zicem?
Pe coapsa la picior?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Are exact ce ai avut si tu acum cateva luni, deoarece s-a infectat de la tine.

Uite aici intrebarea ta, chiar daca ti-ai trecut-o sub "anonim" este tot a ta:

https://www.tpu.ro/......cand-m-am/

| Oxforshires a răspuns (pentru Violleta2022):

Iesi in mortii taii

| sierra1 a răspuns:

" sa inflamat ceva sub piele ca o galma sa zicem"

să zicem că a mușcat-o ceva. O insectă?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu știe nimeni, căci nu are cum să știe.

| relian a răspuns:

Deci ai mai pus o intrebare cu gilma la pasarica sau linga pasarica, laughing acu deja i-a aparut si gilme pe coapsa, mda asta e de mers la doctori nu la TPU, asa ca ia-ti pasarica, scuze prietena si mergi cu ea la doctor, e mai bine asa, sa nu mai apara si altundeva gilme de astea.
Bafta

| iulia0514 a răspuns:

Sa se ducă la medic și rezolvați misterul! Noi nu avem de unde ști!

| RobertVaka a răspuns:

Mergi la un medic dermatolog.

| 3nhoney a răspuns:

"Pe coapsa la picior". Ok.