| SpirdusuVerde88 a întrebat:

Salut.Stie cineva pentru angajare la o firma ce analize medicale sunt necesare?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Mergi la medicul de familie sa-ti dea o fisa de angajare! II spui unde vrei. Pe fisa scrie ce trebuie sa verifici.

| darrio2007 a răspuns:

Sunt firme cu diferite domenii de activitate. Tu nu spui ca ce te angajezi, asa ca de unde sa stim ce analize trebuie. Mergi acolo si ti se va spune ce trebuie sa faci.

| awspam a răspuns:

Depinde de domeniul deactivate. Medicul întreprinderi îți va da un bilet cu ce are nevoie pentru a te declara apt