| AlexandruAdy a întrebat:

Salut,știe cineva vreun produs pentru creștere în greutate /masă,foarte greu adun in greutate și foarte ușor scad.
Sunt interesat daca este vreun produs de calitate,nu neapărat ce e scump aia e,ia și vezi, vreau răspuns serios, daca anumitul produs a adus rezultate și ce rezultate in masă
Fundă!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Hrana sanatoasa este cea mai indicata, ca sa cresti in greutate. Produsele chimice (prafurile si suplimentele) sunt niste substitute cu efecte secundare, care azi te ajuta sa iei in greutate si maine iti pot declansa boli metabolice.
De ce ai da banii pe prafuri ca sa iti afecteaze corpul si organele interne, cand poti alege sa mananci sanatos si variat, luand in n greutate foarte sanatos si normal?