| marinel1 a întrebat:

Salut, stiti cumva o crema sau ceva care sa ma scape de asta:

https://imageshack.com/scaled/large/197/xdk7.jpg

am pe aproape toata spinarea, iar in poza e reprezentat umarul stang.
funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| BogdanLuca a răspuns:

O poza mai clara. si mai multe detalii poate ne-ar ajuta!

| Badgirl117 a răspuns:

Nu pot sa iti recomand vreo crema daca nu mentionezi modul sau motivul din care leai dobandit!

| ninutza1990 a răspuns:

Bai, sa stii ca si mie mi-au aparut din aleaworried am incercat cu tot felul de creme. dar cred ca dermaspray e bun, doar ca e mai scump