| anonim_4396 a întrebat:

Sunt 50% sigur ca am apendicita.De ieri cica as avea acele simptome...
Printre simptome este si scaderea apetitului.Intradevar,n-am putut manca mult dar la o zi pot sa mananc normal,nu mai sunt ametit, o sa merg la un control in cateva ore...
Oare am apendicita? sad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| FatUglyVirgin a răspuns:

Oare de ce nu mergi la doctor?

| karsivan a răspuns:

Probabil ca nu, dar sa stii ca de multe ori doctorii fac ecografie ca sa poata pune diagnostic adica sa vada daca exista vreo inflamatie in acel loc, cum naiba sa ghicim noi daca au apendicita?