| Stamen_Andrei_1977 a întrebat:

Sunt adolescent. As dori sa stiu daca in ziua de azi pot sa imi fac operatie de midificare a fetei. (Nasul, ochii nu intra in discutie, decat forma). Nu vreau sa mi se spuna doar ce am intrebat. Pot sa imi mai micsorez fata? (Am 69 Kg si 1.70m). Daca prin operatie estetica nu fac nimic, atunci daca ajung la 59kg pot modifica latimea fetei (cum corpul se subtiaza, se poate subtia si fata). Dau funda la raspunsului bun!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| giulia283 a răspuns:

laughing te.ai uitat la prea multe filme.