| Anonimramantoataviata a întrebat:

Salut,Sunt elev si sunt din București si as vrea sa stiu dacă elevii au gratuit la cabinetele stomatologice.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu au gratuit, poate au reducere dar gratis nu.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Cabinetele de stomatologie au un plafon foarte mic decontat de stat, cu greu pui una-doua plombe cu asigurarea medicala.
Daca ai ceva mai serios de facut, iti recomand cabinetele private.

| anonimg a răspuns:

Uite un link care te-ar putea ajuta:
https://www.cnelenacuza.ro/......tru-elevi/
Trebuie deci să fie un cabinet stomatologic de stat, și să nu fie de privat.

| dinozaurulajutator a răspuns:

Doar daca sunt in curtea scolii, liceului dar daca gasesti pe net un cabinet stomatologic nu