| MarcuPopescu a întrebat:

Salut,sunt foarte îngrijorat, in seara asta când am mers la sala mi-a mirosit anusul foarte tare...m-am spălat acasă chiar de doua ori înainte sa plec și foarte bine, dar pe drum simteam o umezeala de la anus, ce poate sa fie? Sunt băiat

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce intrebare tîmpită ca tine

| Donsavas a răspuns:

Trebuie să ti faci clisme să nu mai miroase.

| TamplaruAnisoara a răspuns:

Posibil suferi de " colon iritabil".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din cate stiu eu pot fi hemoroizi. Cel mai bine e sa consulti un doctor.