| humannatur a întrebat:

Știe cineva care este costul unei plombe sau unui implant? Dar pentru un aparat dentar? Pentru orașul Brăila.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| NH4OH a răspuns:

Îți dau prețuri aproximative pentru că și eu îmi voi pune aparat.
Aparatul costă în jur de 2.000 RON + în lunile în care te duci să ți-l strângă dai pentru consult50-100 RON.
UN implant costă 400EUR, poate chiar mai mult.
O plombă în jur de 150 RON depinde de lucrare, dacă îți omoară nervul etc.

1 răspuns:
| DaniGl a răspuns:

Poti merge la un cabinet de stomatologie si ti se va da un raspuns.